امــداد خــودرو کـیـــا

امداد خودرو کیا خدمات امداد جاده ای را برای خودروهای کیا ارائه می دهد. این خدمات شامل یدک کشی، تعویض لاستیک، سوخت رسانی، خدمات قفل سازی، خدمات باتری، خدمات استارت، خدمات وینچ و تحویل خودرو می باشد. امداد خودرو کیا 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته در دسترس میباشد. امداد خودرو کیا تهران متعهد به ارائه خدمات سریع، قابل اعتماد و مقرون به صرفه به مشتریان خود می باشد. ما می دانیم که وقتی ماشین شما خراب می شود، چقدر می تواند استرس زا باشد. به همین دلیل است که ما تمام تلاش خود را می کنیم تا شما را در اسرع وقت و با کمترین دردسر به جاده بازگردانیم.

بـرای درخواست امـداد خـودرو کـیـا با این شمـاره تماس بگیریـد

امـداد خـودرو کیـا

 خدمات امداد خودرو کیا در تهران با امداد خودرو تهران ، کافیه در هر لحظه که به این خدمات نیاز داشتید با شماره های ثبت شده تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن امدادخودرو کیا  به سمت شما بیاد. این خدمت با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌شود و شما می‌توانید از آن برای تعویض لاستیک ،خدمات قفل سازی ، باتری، استارت  و …   خودروی  کیا خود استفاده کنید. تیم فنی ما با تجربه و مجهز به تجهیزات مدرن هستند و در هر شرایطی آماده خدمت رسانی به شما هستند.

اهداف

اهـداف امـداد خـودرو کیــا

هدف اصلی امداد خودرو کیا، کمک به رانندگان در هنگام خرابی خودرو و رفع مشکل آنها در سریع ترین زمان ممکن می باشد. امدادخودرو کیا به کیفیت خدمات خود اهمیت زیادی می دهد. امداد خودرو کیا با استفاده از تکنسین های مجرب و آموزش دیده و تجهیزات مدرن، خدمات با کیفیت بالایی را ارائه می دهیم . با ارائه خدمات امداد خودرو کیا، کیا به رانندگان کمک می کند تا با آرامش خاطر بیشتری رانندگی کنند و در صورت بروز مشکل، به سرعت و به آسانی مشکل آنهارا حل کند.

چـرا امــداد خــودرو کیــا

یـدک کشــی

امداد خودرو کیا انواع مختلفی از یدک کش ها را برای حمل خودروهای مختلف دارد. یدک کش ها مجهز به تجهیزات مدرن هستند تا خودرو شما را به طور ایمن حمل کنند. امداد خودرو کیا می تواند خودرو شما را به نزدیکترین تعمیرگاه یا هر مکان دیگری که شما درخواست کنید، یدک بکشد

تعویـض لاستـیـک

تکنسین های امداد خودرو کیا آموزش دیده و مجرب هستند تا لاستیک شما را به سرعت و به طور ایمن تعویض کنند. امداد خودرو کیا طیف گسترده ای از لاستیک ها را برای انواع مختلف خودروها در اختیار دارد. امداد خودرو کیا می تواند لاستیک پنچر شما را با یک لاستیک نو یا تعمیر شده تعویض کند.

تحـویـل خــودرو

اگر نیاز دارید خودرو خود را به مکانی دیگر منتقل کنید، امداد خودرو کیا می تواند این کار را برای شما انجام دهد. امداد خودرو کیا از خودروبرهای مخصوص برای حمل خودروها استفاده می کند. امداد خودرو کیا می تواند خودرو شما را به هر نقطه ای در کشور منتقل کند.

خدمــات باتــری

امداد خودرو کیا می تواند باتری خراب شما را با یک باتری نو تعویض کند. امداد خودرو کیا همچنین می تواند باتری شما را تست کند و در صورت نیاز آن را شارژ کند. امداد خودرو کیا طیف گسترده ای از باتری ها را برای انواع مختلف خودروها در اختیار دارد.

برخــی از سـوالات رایـج شمـا

با شماره گیری 09330101612 در 7 روز هفته به صورت 24 ساعته میتوانید تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو کیا تهران خدمات متنوعی را ارائه میدهد. از جمله : یدک کشی، تعویض لاستیک، سوخت رسانی، خدمات قفل سازی، خدمات باتری، خدمات استارت، خدمات وینچف تحویل خودرو و… می باشد.

میتوانید در شرایطی همچون : خرابی مکانیکی، تصادفات، لاستیک های صاف، باتری های مرده، قفل شدن از ماشین … از خدمات امداد خودرو کیا تهران استفاده نمایید.

هزینه خدمات امداد خودرو کیا به نوع خدماتی که نیاز دارید بستگی دارد، جهت مطلع شدن از هزینه خدمات با ما تماس بگیرید.