کفـی خـودروبـر تهـران

کفی خودروبر تهران خدمات حمل و نقل خودرو در تهران را ارئه می دهد. که با سابقه چندین ساله در این زمینه، خدمات حمل خودرو را به صورت شبانه روزی و با نازلترین قیمت به مشتریان ارائه می دهد. این خدمات شامل : حمل خودرو به صورت شبانه روزی، حمل خودرو به تمام نقاط ایران، حمل خودروهای صفر و کارکرده،حمل خودروهای لوکس و سنگین، حمل خودروهای تصادفی و معیوب، بیمه باربری می باشد. کفی خودروبر تهران 24 ساعت شبانه روز، 7روز هفته در دسترس می باشد.  کفی خودروبر  به طور کلی به دو دسته کفی خودروبر کامیونت و کفی خودروبر تریلر تقسیم می شود که طبق نیاز شما می توانید از هرکدام آنها استفاده بکنید.

بـرای درخواست کـفـی خـودرو بـر در تـهران با این شمـاره تماس بگیریـد

کفـی خـودروبـر در تهـران

متن: خدمت یدک کش کیا در تهران با امداد خودرو تهران ، کافیه در هر لحظه که به این خدمت نیاز داشتید با شماره های ثبت شده تماس حاصل کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن یدکش مورد نظر به سمت شما بیاد. این خدمت با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌شود و شما می‌توانید از آن برای حمل خودروی  کیا خود به تعمیرگاه رسمی کیا یا هر مقصد دیگری استفاده کنید. تیم فنی ما با تجربه و مجهز به تجهیزات مدرن هستند و در هر شرایطی آماده خدمت رسانی به شما هستند.

اهـداف کفـی خـودروبـر تهـران

هدف اصلی ما، ارائه خدمات حمل خودرو با بالاترین کیفیت و ایمنی، جلب رضایت مشتریان، ایجاد رقابت سالم در صنعت حمل خودرو، کمک به توسعه صنعت حمل و نقل کشور و… می باشد که برای تحقق این اهداف، کفی خودروبر تهران اقداماتی از جمله : استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده، استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن، رعایت دقیق استانداردهای ایمنی، ارائه خدمات با نازلترین قیمت است. کفی خودروبر تهران با تعهد به اهداف خود، تلاش می کند تا خدمات حمل خودرو را به بهترین نحو به مشتریان ارائه دهد.

چــرا کـفـی خـودروبـر تهــران

بیـمـه بـاربـری

کفی خودروبر تهران دارای بیمه باربری است. این امر به شما اطمینان می دهد که در صورت بروز هرگونه حادثه در حین حمل خودرو، خسارت خودرو شما به طور کامل جبران خواهد شد.

ارائه خدمات با نازلترین قیمت

تکنسین های امداد خودرو کیا آموزش دیده و مجرب هستند تا لاستیک شما را به سرعت و به طور ایمن تعویض کنند. امداد خودرو کیا طیف گسترده ای از لاستیک ها را برای انواع مختلف خودروها در اختیار دارد. امداد خودرو کیا می تواند لاستیک پنچر شما را با یک لاستیک نو یا تعمیر شده تعویض کند.

حمل خودرو به صورت شبانه روزی

کفی خودروبر تهران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات حمل خودرو به مشتریان است. این امر به شما امکان می دهد تا در هر زمان از شبانه روز که نیاز به حمل خودرو دارید، از خدمات کفی خودروبر تهران استفاده کنید

حمل خودرو به تمام نقاط کشور

کفی خودروبر تهران خدمات حمل خودرو را به تمام نقاط ایران ارائه می دهد. این امر به شما امکان می دهد تا خودرو خود را به هر نقطه ای از ایران که می خواهید حمل کنید.

برخــی از سـوالات رایـج شمـا

برای سفارش کفی خودروبر می توانید با شماره 09330101612 تماس حاصل فرمایید.

کفی خودروبر تهران در تمام نقاط تهران و همچنین به تمام نقاط ایران خدمات ارائه می دهد.

هزینه حمل خودرو با کفی به نوع خدماتی که نیاز دارید بستگی دارد، جهت مطلع شدن از هزینه خدمات با ما تماس بگیرید.